Rodinné domy

Při návrhu a stavbě rodinného domu se řídíme příslovím „Co funguje, neměň“. Namísto zbytečného riskování s neodzkoušenými pracovními postupy se věnujeme tradičnímu řemeslu při použití prověřených stavebních materiálů. Málokdo chce za 5 let řešit reklamace a zkracovat životnost domu. Nezaměřujeme se přitom jen na zděný systém, ale i na dřevostavby, které při správné volbě materiálu a pracovního postupu vydrží stejně dlouho jako zděný objekt.

Každý typ objektu má svého zákazníka, který má vlastní způsob života, proto Vám nikdy nedoporučíme jen jeden typ stavby, ale nejprve si Vás vyslechneme, a až na základě Vašeho životního stylu doporučíme konstrukční systém.

Základem je však návrh rodinného domu. Naší filozofií není stavět identické budovy v satelitních městech, ale vytvářet individuální projekty moderních domů na míru Vám a Vašim rodinám.

Naše společnost přistupuje ke každé rekonstrukci rodinného domu citlivě a se snahou zachovat původní ráz nemovitosti. Zbytečně nebouráme a neničíme, ale cestou tradičního řemesla hledáme způsoby, jak uchovat historii a přizpůsobit všechny naše rekonstrukce starých domů dnešním požadavkům.

Písnice

rodinný dům

Chotěvice

rodinný dům

Křenice

rodinný dům

Kozly u Tišic

rodinný dům

Chyňava

rodinný dům

Psáry

Rodinný dům

K prodeji

Týnec nad Sázavou

rodinný dům

K prodeji