Chyňava

rodinný dům

NA KLÍČ vč. POZEMKU 6.590.000CZK
MOŽNOST DISPOZIČNÍCH ÚPRAV
MOŽNOST ZMĚNY KONSTRUKČNÍHO SYSTÉMU
MOŽNOST UMÍSTĚNÍ NA LIBOVOLNÉM POZEMKU

Rodinný dům pro ty, co hledají nestandardní bydlení uprostřed obce, blíže přírodě, a přesto na dosah Prahy. V obci Chyňava v křivoklátských lesích, 20 minut od Prahy, 10 minut od Berouna nabízíme projekt přestavby rodinné domu. V tomto projektu se kloubí zkušená historie s efektní modernou. Staré kamenné zdi se částečně zachovávají, aby ponechaly domu svou historii, která se píše od roku 1900. Jedná se o čtvrtý nejstarší dům v obci. 

Projekt nabízí instalaci nových technických zařízení, jako například rekuperace, solární panely či moderní a funkční zateplení. 

Vše navrženo tak, aby Váš dům fungoval jako logický celek. Aby dům vytvořil Váš budoucí domov a zároveň byl připraven pro další generaci na dalších 100 let své existence v nynějším standardu – nízkoenergetický dům. 

Tento rodinný dům je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak i pro pár, co si rád dopřeje komfortu. Podél pozemku teče potok, který dotváří kouzlo rodinného domu. Projekt Vám lze individuálně přizpůsobit na míru, tak abyste se cítili vždy spokojeně a Váš dům byl vždy pro Vás a Vaši rodinu domovem.