Komplexní služby

Nejdůležitější je péče o zákazníka.

Navrhnout projekt, postavit dům a předat ho je v dnešní době s různou kvalitou odvedené práce samozřejmostí. Málokoho však napadne, kolik starostí je se zařízením koupě nemovitosti, právními službami s tím spojenými, financováním, vyřízením povolení, dotacemi, údržbou, revizemi a tak dále. Čas je drahý a je ho málo. Důležité je věnovat se rodině a ostatní přenechat těm, na které se můžete spolehnout.

Spojili jsme proto vše pod jednu střechu a docílili tak komplexních služeb, jež Vám můžeme poskytnout.

Investice do nemovitostí

Váš objekt s radostí vykoupíme, zrekonstruujeme a nabídneme k prodeji.

Design

Při novostavbách a rekonstrukcích dbáme na architektonický dojem celé stavby, proto pro každou nemovitost nejprve zpracováváme 3D vizualizaci. Je již pak jen na Vás, jak reálnou vizualizaci budete chtít pro daný objekt nechat zpracovat.

Projekt domu

Zpracujeme Vám projekt od územního rozhodnutí až po dokumentaci skutečného provedení. V dnešní době se tato část hodně zanedbává a je pak nutné vše dohánět na stavbě.

Stavební firma

Nejsme klasická stavební firma, na případné chyby ve Vašem projektu Vás vždy předem upozorníme a navrhneme nejlepší řešení. Nikdy nepostavíme nic, o čem jsme přesvedčení, že z dlouhodobého hlediska nebude fungovat.

Technický dozor na stavbě

Nabízíme i služby technického dozoru na stavbách. Lidé často šetří na nesprávných místech - nezávislý a zkušený stavební dozor je stejně důležitý jako projekt.

Rekonstrukce stavby

Rádi zachováváme historii a toto je naší parketou.

Reklamace stavby

Pokud máte potíže s reklamací, obraťte se na nás - vadné místo stavby opravíme a náklady pak budeme s Vámi vymáhat po Vašem předchozím dodavateli. Vždy se s každým nakonec domluvíme, pokud je právo na Vaší straně.

Financování nemovitosti

Spolupracujeme s finančními institucemi a jsme schopni zprostředkovat kontakt tak, abyste dosáhli nejvýhodnějšího způsobu financování Vaší nemovitosti.

Dotace

Pomůžeme Vám dosáhnout na maximálni dotace pro Vaši nemovitost.

Pojištění

Spolupracujeme s finančními institucemi a jsme schopni zprostředkovat kontakt tak, abyste dosáhli nejvýhodnějšího způsobu pojištění Vaší nemovitosti.

Zastupování na úřadech

Vyřízení stavebního povolení a kolaudace pro nás není žádný problém.

Stěhování

Vážíme si Vás, a proto poskytujeme i služby, které nejsou pro stavební firmy běžné. Nebojte se na nás obrátit, najdeme s Vámi vždy vhodný termín ke stěhování a o zbytek se již postaráme my.

Správa, revize, údržba

Zajišťujeme následnou správu nemovitosti. Vy se o nic starat nemusíte, vždy Vás včas kontaktujeme a domluvíme s Vámi vhodný termín pro návštěvu revizního technika. Termíny zkoordinujeme tak, aby co možná nejvíce revizí probíhalo ve stejný čas. Sekání trávy či úklid domácnosti? Taktéž se na nás můžete obrátit.

Úschova dat

Veškeré dokumenty máte uloženy a přehledně srovnány na našem zálohovém serveru. Více naleznete pod tímto odkazem.